Garanti Şartları

WPS - World Parts Service

     Yurtiçi Garanti Şartları; Aldığınız tüm ürünler ithalatçı firma garantisi altındadır. Ürünler Türkiye içi satışlar için, TC Sanayi ve Ticaret Bakanlığının ilgili ürün gruplarına belirlediği süre zarfında garantilidir. Yurt dışı satışlar için o ülkenin garanti şartları geçerlidir.

    01.01.2016 tarihi itibariyle tüm ürünlerimiz garanti kapsamındadır. Ürünün garanti kapsamına girebilmesi için : Antifiriz markalarına azami dikkat gerekmektedir. Örneğin, castrol, Shell, petrol ofisi gibi markaların SİLİKAT ağırlıklı antifirizi kullanılmalıdır, su ve kalitesiz antifirizlerin kullanılmasından doğacak olumsuzluklardan şirketimiz sorumlu değildir.  Ürünün arıza açıklaması, kutu ve bağlayıcı içerikleriyle birlikte eksiksiz olması ve üründe çıkacak basit hatalar için yetkili bayii ile irtibata geçip WPS teknik yetkiliden telefonla (GSM 0533 039 93 24) onay alınması gerekmektedir. Arızalı ürünün arızası, tarafımızca tespit edildikten sonra bire bir değiştirilir. Firmamızdan aldığınız ürünün faturası Garanti Belgesi sayılmaktadır. O yüzden alışverişlerde faturanızı kaybetmeyiniz. Faturanın fotokopisi çekilip, iade ürünle birlikte gönderilmesi şarttır.

     Ürün iade gönderilerinizi aldığınız bayi’ye teslim etmeniz gerekmektedir. Bayilerimiz de iade gönderilerini Güney Doğu ve İç Anadolu bölgesi için anlaşmalı olduğumuz AKİŞ KARGO ile / Ege bölgesi, Akdeniz bölgesi ve Marmara bölgesi için ANKARA KARGO ile ve tüm bölgeler için ARAS KARGO ile karşı ödemeli gönderebilirsiniz.

     Anlaşmalı kargolarımız dışında gönderilen iadelerinizi kendi anlaşmalı kargo şirketiniz ile ücretini ödeyerek gönderebilirsiniz.

     Garanti hakkında ki detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

     Yurtdışı Garanti Şartları; 01.01.2016 tarihi itibariyle tüm ürünlerimiz garanti kapsamındadır. Bulunduğunuz ülkedeki bayilerimizle irtibata geçip iade etmek istediğiniz ürünü, iade sebebi, fatura fotokopisi ve ürün aksesuarları ile birlikte kendi anlaşmalı kargo şirketiniz ile, aldığınız bayi’ye karşı ödemeli gönderebilirsiniz.