Hakkımızda

WPS - World Parts Service

WPS Türkiye'de otomotiv sektöründe silindir kapakları üretim ve satış pazarlama üzerine kurulmuştur.

Wps marka silindir kapakları, yeni kalitesi ve güvencesi ile 2017 ocak ayından itibaren MEHA GRUP çatısı altında hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz tümüyle marka devrinden sonra, anlaşmış olduğumuz yeni bir saygın fabrika tarafından üretilmektedir. 

Satış grubu içinde olan silindir kapaklarını orjinal kalite standartlarında üretimini bizzat kendimiz ve ustalarımızın tavsiyeleri üzerine anlaşmalı fabrikalarda hiç bir masraftan kaçılmadan siz değerli müşterilerimiz için üretmekteyiz. Otomotiv sektörünün ihtiyaçlarına göre en iyi hizmeti vermek için oluşturulan WPS marka silindir kapakları, kalitesi ve güvencesi ile on iki yılı aşkın süredir sektörde tanınan bir marka haline gelmiştir. Türkiye'nin bir çok ilinde bayileri bulunan WPS diğer amacı Avrupa, Afrika Ortadoğu ve Asya kıtalarında bayiler oluşturmaktır bu sayede  dünya çapında bir marka olmanın temellerini atacaktır.

Uzun yıllar otomotiv alanındaki deneyimi ve uzman personeli ile WPS hem iç pazar hem de dış pazardaki gücünü artırarak devam ettirmektedir.Yatırımlarını silindir kapağının dışında diğer otomotiv parçalarını ekleyerek ürün gamını geliştirmeyi planlayan WPS gelecekle ilgili hedeflerine emin adımlarla devam etmektedir.