WPS Word Parts Service ×
© 2021 WPS Word Parts Service
WPS Word Parts Service

Garanti

Garanti Şartları : Aldığınız tüm ürünler WPS'nin garantisi altındadır. Ürünler Türkiye içi satışlar için, TC Sanayi ve Ticaret Bakanlığının ilgili ürün gruplarına belirlediği süre zarfında garantilidir. Yurt dışı satışlar için o ülkenin garanti şartları geçerlidir.

01.01.2018 tarihi itibariyle tüm ürünlerimiz garanti kapsamındadır. Ürünün garanti kapsamına girebilmesi için : Ürünün arıza açıklaması, kutu ve bağlayıcı içerikleriyle birlikte eksiksiz olması ve üründe çıkacak basit hatalar için yetkili bayii ile irtibata geçip WPS teknik yetkilisinden telefonla ( TEL : 0533 039 93 24 ) onay alınması gerekmektedir. Araç üzerine takılmış ve arızalı olduğu gerekçesiyle şirketimize iade edilen ürünler, test sonucu sağlam olduğu belirlenirse bu ürün veya ürünler tekrar müşteriye fatura edilecektir. Haber verilmeksizin ve karşılıklı mutabakat sağlanmadan yapılacak iadeler kabul edilmez.

Ürün iade gönderilerinizi aldığınız bayi’ye teslim etmeniz gerekmektedir. Bayilerimiz de iade gönderilerini anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO  ile karşı ödemeli gönderebilirsiniz.

Anlaşmalı kargolarımız dışında gönderilen iadelerinizi kendi anlaşmalı kargo şirketiniz ile ücretini ödeyerek gönderebilirsiniz.

Garanti hakkında ki detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. ( TEL : 0533 039 93 24 )

ÜRÜNLERİMİZİN UYUMLU OLDUĞU MARKALAR

WPS markalı silindir kapağı, filtre, fren balatası, direksiyon kutusundan oluşan geniş ürün portföyümüz dünya’da yoğun talep gören markalar ile uyumludur;

Renault, Opel, Peugeot, Skoda, Fiat, Mitsubishi, Hyundai, Iveco, Dacia, Nissan, Tofaş
Web Tasarım & Yazılım | INVIVA