WPS Word Parts Service ×
© 2021 WPS Word Parts Service
WPS Word Parts Service

Hakkımızda

WPS Türkiye'de otomotiv sektöründe silindir kapakları üretim ve satış pazarlama üzerine kurulmuştur.

Satış grubu içinde olan silindir kapaklarını orjinal kalite standartlarında üretimini bizzat kendimiz ve ustalarımızın tavsiyeleri üzerine anlaşmalı fabrikalarda hiç bir masraftan kaçılmadan siz değerli müşterilerimiz için üretmekteyiz. Otomotiv sektörünün ihtiyaçlarına göre en iyi hizmeti vermek için oluşturulan WPS marka silindir kapakları, kalitesi ve güvencesi ile 2008 yılından beri sektörde tanınan bir marka haline gelmiştir. Türkiye'nin bir çok ilinde bayileri bulunan WPS diğer amacı Avrupa, Afrika Ortadoğu ve Asya kıtalarında bayiler oluşturmaktır bu sayede  dünya çapında bir marka olmanın temellerini atacaktır.

Uzun yıllar otomotiv alanındaki deneyimi ve uzman personeli ile WPS hem iç pazar hem de dış pazardaki gücünü artırarak devam ettirmektedir.Yatırımlarını silindir kapağının dışında diğer otomotiv parçalarını ekleyerek ürün gamını geliştirmeyi planlayan WPS gelecekle ilgili hedeflerine emin adımlarla devam etmektedir.

ÜRÜNLERİMİZİN UYUMLU OLDUĞU MARKALAR

WPS markalı silindir kapağı, filtre, fren balatası, direksiyon kutusundan oluşan geniş ürün portföyümüz dünya’da yoğun talep gören markalar ile uyumludur;

Renault, Opel, Peugeot, Skoda, Fiat, Mitsubishi, Hyundai, Iveco, Dacia, Nissan, Tofaş
Web Tasarım & Yazılım | INVIVA